Datecs WP-50 ONLINE

od 1699,00 

Cena brutto

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.
Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.
Zastosowane interfejsy komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.
Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki.

Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych. Idealna do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie, gry, place zabaw.
Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

Informacje dodatkowe

Moduł

WiFi, GPRS+SIM